Červenec 2015

Marta strašpytel

29. července 2015 v 21:56 | Marta
Nejhorší pocit na světě! Víte, co myslím? No přeci to, když je ponurá, deštivá noc, větve stromů strašidelně narážejí do okna, blesky protivně osvětlují oblohu, hromy přehlučí i vaše škrundání v žaludku, na kostelních hodinách právě odbíjí druhá hodina ranní, vy se ze všech sil snažíte zakrýt každý milimetr vašeho třesoucího se těla a teď to na vás přijde. Čurání myslím. Následuje to neskutečné dilema, kdy se musíte rozhodnout mezi prasknutým močovým měchýřem nebo riskantní cestou na záchod a zpět.


Marta a technika

28. července 2015 v 15:42 | Marta
Nejsem technický typ. Kdykoliv se přede mnou naskytne jakýkoliv problém s technickým zařízením, hledám si klidné zákoutí, kam se na nějaký čas schoulím a krmím se zde nadějí, že až se k zařízení vrátím, bude přeci fungovat ještě mnohem lépe, než předtím. Je opravdu překvapivé, že v jistých momentech se zařízení skutečně samovolně rozhodlo mne už netrápit a po patnáctém restartování mi dalo druhou šanci. Nicméně v drtivé většině případů to vzdávám po třiadvacátém restartování a na internetu hledám nejlevnější náhražku inkriminovaného přístroje. Přesně takto jsem v posledních dnech řešila svůj rozbitý kompjůtr.

Marta a prázdniny

1. července 2015 v 10:59 | Marta
Uf. Hotovo. Poslední měsíc jsem nedělala nic jiného, než že jsem ležela v knihách a předstírala, že v nich čtu. U zkoušejících jsem následně sehrála úžasně improvizované divadlo, kdy jsem se na patnáct až třicet minut stala Martou dokonalou řečnicí, která má přehled o všem, jen ne o tom, o čem přehled mít má. A nějakým zázrakem je Marta dokonalá řečnice přesvědčila o tom, že si zaslouží postoupit do dalšího ročníku. Prázdniny. Hurá.